Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, Румъния

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Вашите нужди са точката, в която цялото ни внимание е съсредоточено. Нека Ви споменем само няколко предимства на едно партньорство с Teximp Cluj-Napoca, Bucharest, Arad и Brasov:

> повече от 460 удовлетворени клиенти и повече от 1200 инсталирани машини
> демо-машини в нашия шоурум и 2 голяма стая за обучение
> 15 сертифицирани сервизни техници и резервни части налични на склад.

Посетете ни по всяко време!

Оборудване

Шоурум:
Сервиз:
Автоматизация:
Резервни части:
Лазерни измервателни инструменти:

Документи

Продуктов каталог
Портфолио
Сервизни условия

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
Румъния

Офис:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Сервиз:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

ДДС: RO22265300
Фирмен номер: J12/3612/2007

Екип

Cristian Țîrlea
Мениджър продажби

cristian.tirlea@teximp.com
Radu Jula
Технолог

radu.jula@teximp.com
Olimpiu Stretea
Мениджър сервиз

olimpiu.stretea@teximp.com
Attila Balogh
Сервизен техник

attila.balogh@teximp.com
Nicolae Chiriac
Сервизен техник

nicolae.chiriac@teximp.com
Valentin Cismaru
Сервизен техник

valentin.cismaru@teximp.com
Marian Crăciun
Сервизен техник

marian.craciun@teximp.com
Răzvan Crăciun
Сервизен техник

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Сервизен техник

matei.luca@teximp.com
Mihai Moruțan
Сервизен техник

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Сервизен техник

ioan.pop@teximp.com
Robert Raț
Сервизен техник

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Сервизен техник

ovidiu.sivu@teximp.com
Marius Țăranu
Сервизен техник

marius.taranu@teximp.com
Florin Țepeș
Сервизен техник

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Сервизен техник

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Координатор сервиз

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Координатор резервни части

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagău
Асистент продажби

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Kőmives
Асистент продажби

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Офис асистент

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Офис асистент

monica.pintea@teximp.com
Cristian Popuță
Координатор резервни части

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Координатор сервиз

radu.rogojan@teximp.com