Teximp SA

Küsnacht, Швейцария

С повече от 38 години опит, високата и отлична репутация на Teximp ни прави вашия перфектен партньор при инвестицията в ЦПУ машини.

Предлагаме индивидуални решения, атрактивно финансиране, както и експертна технологична поддръжка. Гарантираме бързо сервизно обслужване и следпродажбена поддръжка благодарение на нашите складове с резервни части и напълно оборудвани сервизни автомобили.

Посетете ни или се свържете с нас за необвързващо предложение и/или представяне на нашите демонстрационни машини.

Документи

Продуктов каталог
Портфолио
Сервизни условия

Teximp SA

Kohlrainstrasse 10
8700 Küsnacht
Швейцария

Офис:
+41 44 914 40 00
info@teximp.com

Сервиз:
+41 44 914 40 00
service@teximp.com

ДДС: CHE-108.030.577 MWST
Фирмен номер: CHE-108.030.577

Екип

Vlado Vukoja
Председател и основател

vlado.vukoja@teximp.com
+41 44 914 40 01
Ivan Bornatico
Изпълнителен директор

ivan.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 06
Snezana Bornatico
Финансов директор

snezana.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 03
Ivana Kahrimanovic
Помощник изпълнителен директор

ivana.volic@teximp.com
+41 44 914 40 05
Kevin Gutknecht

kevin.gutknecht@teximp.com
+41 44 914 40 66
Oswald Oettl
Мениджър технологичен отдел

oswald.oettl@teximp.com
+41 44 914 40 61
Roman Bärlocher
Мениджър сервизен отдел

roman.baerlocher@teximp.com
+41 44 914 40 65
Melanie Barry
Асистент продажби

melanie.barry@teximp.com
+41 44 914 40 68
Marcela Berger
Маркетинг

marcela.berger@teximp.com
+41 44 914 40 08
Boris Lackovic
Офис асистент

boris.lackovic@teximp.com
+41 44 914 40 69
Yara Pessoa
Асистент продажби

yara.pessoa@teximp.com
+41 44 914 40 63
Corinne Ruf
Асистент продажби

corinne.ruf@teximp.com
+41 44 914 40 60
Lars Neher
Финансов счетоводител

lars.neher@teximp.com
+41 44 914 40 62
Patrick Straub
Финансов контрольор

patrick.straub@teximp.com
+41 44 914 40 64
Alexandra Thomas
Финансов счетоводител

alexandra.thomas@teximp.com
+41 44 914 40 60