Teximp Ltd.

Chepintsi, България

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Да отговорим на нуждите Ви е нашата основна цел. Ето и някои предимства от партньорството Ви с Teximp София:

> повече от 600 доволни клиенти и повече от 650 инсталирани машини
> демонстрационни машини в нашия шоурум и две големи зали за обучения
> 8 сертифицирани сервизни техници и резервни части на склад

Посетете ни в удобно за вас време!

Оборудване

Шоурум:
Сервиз:
Автоматизация:
Резервни части:
Лазерни измервателни инструменти:

Документи

Продуктов каталог
Портфолио
Сервизни условия

Teximp Ltd.

517A "Okolovrasten pat" Str.
1554 Chepintsi
България

Офис:
+359 886 156 243
bulgaria@teximp.com

Сервиз:
+359 882 285 538
service_bulgaria@teximp.com

ДДС: BG131231515
Фирмен номер: 131231515

Екип

George Penchev
Мениджър продажби

george.penchev@teximp.com
Plamen Kasabov
Специалист продажби

plamen.kasabov@teximp.com
Ivan Minchev
Технолог

ivan.minchev@teximp.com
Yanko Valchev
Технолог

yanko.valchev@teximp.com
Krasimir Doksanliev
Мениджър сервиз

krasimir.doksanliev@teximp.com
Nikolai Ganchev
Сервизен техник

nikolai.ganchev@teximp.com
Hristo Hristov
Сервизен техник

hristo.hristov@teximp.com
Mladen Karaenev
Координатор сервиз и резервни части

mladen.karaenev@teximp.com
Todor Petkov
Сервизен техник

todor.petkov@teximp.com
Dimitar Postolov
Сервизен техник

dimitar.postolov@teximp.com
Ivan Turlakov
Сервизен техник

ivan.turlakov@teximp.com
Atanas Vihrogonov
Сервизен техник

atanas.vihrogonov@teximp.com
Radoslav Yosifov
Сервизен техник

radoslav.yosifov@teximp.com
Monika Filipova
Офис асистент

monika.filipova@teximp.com