Teximp, spol. s r.o.

Praha 9, Česká republika

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Praha/ Brno:

> více než 1000 spokojených zákazníků a více než 2700 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a dvě velké učebny
> 26 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp, spol. s r.o.

K Zelenči 2923/8
19300 Praha 9
Česká republika

Kancelář:
+420 286 853 180
czech_praha@teximp.com

Servis:
+420 235 316 987
service_czech@teximp.com

DIČ: CZ45790621
Číslo společnosti: 45790621

Tým

Martin Vodvářka
Obchodní manažer

martin.vodvarka@teximp.com
Pavel Koudelka
Prodejce

pavel.koudelka@teximp.com
Jan Malý
Technolog

jan.maly@teximp.com
Pavel Mráz
Technolog

pavel.mraz@teximp.com
Libor Prima
Technolog

libor.prima@teximp.com
David Richter
Technolog

david.richter@teximp.com
Jan Stárek
Technolog

jan.starek@teximp.com
Lukáš Bauer
Servisní technik

lukas.bauer@teximp.com
Martin Bílek
Servisní technik

martin.bilek@teximp.com
Josef Blahna
Servisní technik

josef.blahna@teximp.com
Vítězslav Glaser
Servisní manažer

vitezslav.glaser@teximp.com
Miroslav Grunt
Servisní technik

miroslav.grunt@teximp.com
Petr Houdek
Servisní technik

petr.houdek@teximp.com
Jiří Kaštánek
Servisní technik

jiri.kastanek@teximp.com
Petr Knaifl
Servisní technik

petr.knaifl@teximp.com
Bedřich Malovaný
Servisní technik

bedrich.malovany@teximp.com
Tomáš Novotný
Servisní technik

tomas.novotny@teximp.com
Jiří Plešák
Servisní technik

jiri.plesak@teximp.com
David Rajnyš
Servisní technik

david.rajnys@teximp.com
Tomáš Rohlíček
Servisní technik

tomas.rohlicek@teximp.com
Jakub Sikora
Servisní technik

jakub.sikora@teximp.com
Jan Štěpán
Servisní technik

jan.stepan@teximp.com
Dalibor Štěrba
Servisní technik

dalibor.sterba@teximp.com
Jakub Trčka
Servisní technik

jakub.trcka@teximp.com
Petr Vacek
Servisní technik

petr.vacek@teximp.com
Jan Veselý
Servisní technik

jan.vesely@teximp.com
Pavel Brožík
Koordinátor náhradních dílů

pavel.brozik@teximp.com
Jana Havlovicová
Administrace servisu

jana.havlovicova@teximp.com
Garika Jahnová
Administrace prodeje

garika.jahnova@teximp.com
Jan Kraner
Administrace servisu

jan.kraner@teximp.com
Lucie Krňáková
Administrace servisu

lucie.krnakova@teximp.com
Tomáš Krtička
Koordinátor náhradních dílů

tomas.krticka@teximp.com
Pavel Nový
Koordinátor servisu

pavel.novy@teximp.com
Alena Wudy
Administrace

alena.wudy@teximp.com
Eva Nová
Účetní

eva.nova@teximp.com