Teximp SA

Küsnacht, Švicarska

S više od 38 godina iskustva, nenadmašiva reputacija izvrsnosti čini Teximp savršenim partnerom za ulaganje u CNC alatne strojeve.
Nudimo prilagođena rješenja, zanimljivo financiranje, stručnu podršku u tehnologiji. Jamčimo brzu uslugu servisa i podršku nakon prodaje, zahvaljujući  lokalnim skladištima rezervnih dijelova.

Posjatite nas ili kontaktirajte za neobvezujuću ponudu i / ili prezentaciju naših demo uređaja.

Dokumentacija

Vodič kroz proizvode
Portfelj
Uvjeti servisa

Teximp SA

Kohlrainstrasse 10
8700 Küsnacht
Švicarska

Ured:
+41 44 914 40 00
info@teximp.com

Servis:
+41 44 914 40 00
service@teximp.com

PDV: CHE-108.030.577 MWST
Broj tvrtke: CHE-108.030.577

Tim

Vlado Vukoja
Predsjednik i osnivač

vlado.vukoja@teximp.com
+41 44 914 40 01
Ivan Bornatico
CEO

ivan.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 06
Snezana Bornatico
CFO

snezana.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 03
Ivana Kahrimanovic
Izvršni asistent CEO

ivana.volic@teximp.com
+41 44 914 40 05
Kevin Gutknecht

kevin.gutknecht@teximp.com
+41 44 914 40 66
Oswald Oettl
Šef tehnologije

oswald.oettl@teximp.com
+41 44 914 40 61
Roman Bärlocher
Šef servisa

roman.baerlocher@teximp.com
+41 44 914 40 65
Melanie Barry
Administracija prodaje

melanie.barry@teximp.com
+41 44 914 40 68
Marcela Berger
Marketing

marcela.berger@teximp.com
+41 44 914 40 08
Boris Lackovic
Administracija

boris.lackovic@teximp.com
+41 44 914 40 69
Yara Pessoa
Administracija prodaje

yara.pessoa@teximp.com
+41 44 914 40 63
Corinne Ruf
Administracija prodaje

corinne.ruf@teximp.com
+41 44 914 40 60
Lars Neher
Financijsko računovodstvo

lars.neher@teximp.com
+41 44 914 40 62
Patrick Straub
Kontrolor

patrick.straub@teximp.com
+41 44 914 40 64
Alexandra Thomas
Financijsko računovodstvo

alexandra.thomas@teximp.com
+41 44 914 40 60