Teximp d.o.o.

Zagreb-Ivanja Reka, Croația

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Nevoile dumneavoastră sunt în centrul acțiunilor noastre. Câteva dintre avantajele unui parteneriat cu Teximp Zagreb:

> peste 220 de clienți mulțumiți și mai mult de 800 mașini instalate;
> mașini demo pregătite pentru demonstrații și teste în Centrele Tehnologice și 2 săli amenajate pentru training;
> 8 tehnicieni de service certificați și piese de schimb în stoc.

Vizitați-ne oricând!

Echipament

Showroom:
Service:
Automatizare:
Piese de schimb:
Calibrări laser:

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp d.o.o.

Marofska ulica 23
10373 Zagreb-Ivanja Reka
Croația

Sediu:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Service:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

TVA: HR17360583446
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: 00454001

Echipa

Dag Materljan
Manager Filială

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Vânzări

nenad.macan@teximp.com
Siniša Šavrljuga
Vânzări

sinisa.savrljuga@teximp.com
Ivan Burek
Tehnolog

ivan.burek@teximp.com
Stjepan Crnković
Tehnolog

stjepan.crnkovic@teximp.com
Igor Čusek
Specialist aplicatii metrologie

igor.cusek@teximp.com
Filip Đonlić
Manager Tehnologie

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Tehnolog

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Manager Tehnologie

ivica.malovic@teximp.com
Ivan Blažević
Tehnician Service

ivan.blazevic@teximp.com
Erik Brozović
Tehnician Service

erik.brozovic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Tehnician Service

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Administrativ Service

igor.goluza@teximp.com
Mario Magdić
Administrativ Service

mario.magdic@teximp.com
Branislav Martinović
Tehnician Service

branislav.martinovic@teximp.com
Mario Marton
Tehnician Service

mario.marton@teximp.com
Dinko Mateša
Tehnician Service

dinko.matesa@teximp.com
Ivica Novaković
Tehnician Service

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Manager Service

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Tehnician Service

rajko.stankovic@teximp.com
Darija Begić
Administrativ Vânzări

darija.begic@teximp.com
Dino Gašpić
Administrativ

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administrativ Vânzări

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Contabilitate

tina.rukavina@teximp.com