Teximp SA

Küsnacht, Švajčiarsko

Vďaka viac ako 38-ročným skúsenostiam a výbornej reputácii je firma Teximp perfektným partnerom pre investície do CNC obrábacích strojov.
Ponúkame riešenia šité na mieru, zaujímavé financovanie, odbornú technologickú podporu.
Garantujeme rýchly servis a popredajnú servisnú podporu vďaka našim lokálnym skladom náhradných dielov a plne vybaveným servisným vozidlám.


Navštívte nás alebo nás kontaktujte pre nezáväznú cenovú ponuku alebo prezentáciu ponúkaných strojov.

Dokumenty

Sprievodca produktami
Portfólio
Servisné podmienky

Teximp SA

Kohlrainstrasse 10
8700 Küsnacht
Švajčiarsko

Kancelária:
+41 44 914 40 00
info@teximp.com

Servis:
+41 44 914 40 00
service@teximp.com

DPH: CHE-108.030.577 MWST
IČO: CHE-108.030.577

Tím

Vlado Vukoja
Prezident a zakladateľ

vlado.vukoja@teximp.com
+41 44 914 40 01
Ivan Bornatico
Výkonný riaditeľ

ivan.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 06
Snezana Bornatico
Finančný riaditeľ

snezana.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 03
Ivana Kahrimanovic
Asistentka výkonného riaditeľa

ivana.volic@teximp.com
+41 44 914 40 05
Kevin Gutknecht

kevin.gutknecht@teximp.com
+41 44 914 40 66
Oswald Oettl
Technologický riaditeľ

oswald.oettl@teximp.com
+41 44 914 40 61
Roman Bärlocher
Servisný riaditeľ

roman.baerlocher@teximp.com
+41 44 914 40 65
Melanie Barry
Obchodná administratíva

melanie.barry@teximp.com
+41 44 914 40 68
Marcela Berger
Marketing

marcela.berger@teximp.com
+41 44 914 40 08
Boris Lackovic
Administratíva

boris.lackovic@teximp.com
+41 44 914 40 69
Yara Pessoa
Obchodná administratíva

yara.pessoa@teximp.com
+41 44 914 40 63
Corinne Ruf
Obchodná administratíva

corinne.ruf@teximp.com
+41 44 914 40 60
Lars Neher
Finančné účtovníctvo

lars.neher@teximp.com
+41 44 914 40 62
Patrick Straub
Kontrolór

patrick.straub@teximp.com
+41 44 914 40 64
Alexandra Thomas
Finančné účtovníctvo

alexandra.thomas@teximp.com
+41 44 914 40 60