Teximp SA

Küsnacht, Švica

Z več kot 40 letnimi izkušnjami, neprekosljivim slovesom v odličnosti , je Teximp vaš idealen partner za naložbe v CNC obdelovalne stroje.
Nudimo rešitve po vaši meri, zanimivo financiranje, strokovno tehnološko podporo.
Z lastnimi skladišči rezervnih delov  in polno opremljenimi servisnimi vozili, zagotavljamo hiter servis in celostno poporodajno storitev.

Kontaktirajte nas za neobvezujočo ponudbo in/ali nas obiščite za predstavitev naših razstavnih strojev.

Dokumenti

Vodič po produktih
Zbirke
Servisni pogoji

Teximp SA

Kohlrainstrasse 10
8700 Küsnacht
Švica

Sedež:
+41 44 914 40 00
info@teximp.com

Servis:
+41 44 914 40 00
service@teximp.com

Davčna št.: CHE-108.030.577 MWST
Reg.številka podjetja: CHE-108.030.577

Skupina

Vlado Vukoja
Predsednik in ustanovitelj

vlado.vukoja@teximp.com
+41 44 914 40 01
Ivan Bornatico
Izvršni direktor

ivan.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 06
Snezana Bornatico
Izvršni finančni direktor

snezana.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 03
Dalibor Dordic
CSO

dalibor.dordic@teximp.com
+41 44 914 40 00
Ivana Kahrimanovic
Pomočnik izvršnega direktorja

ivana.volic@teximp.com
+41 44 914 40 05
Kevin Gutknecht

kevin.gutknecht@teximp.com
+41 44 914 40 66
Oswald Oettl
Vodja tehnologije

oswald.oettl@teximp.com
+41 44 914 40 61
Roman Bärlocher
Vodja servisa

roman.baerlocher@teximp.com
+41 44 914 40 65
Melanie Barry
Podpora prodaji

melanie.barry@teximp.com
+41 44 914 40 68
Marcela Berger
Marketing

marcela.berger@teximp.com
+41 44 914 40 08
Ludmyla Goncalves
Podpora prodaji

ludmyla.goncalves@teximp.com
+41 44 914 40 60
Boris Lackovic
Administracija

boris.lackovic@teximp.com
+41 44 914 40 69
Yara Pessoa
Podpora prodaji

yara.pessoa@teximp.com
+41 44 914 40 63
Clara Oswald
Finančno računovodstvo

clara.oswald@teximp.com
+41 44 914 40 62
Patrick Straub
Kontrolor

patrick.straub@teximp.com
+41 44 914 40 64
Alexandra Thomas
Finančno računovodstvo

alexandra.thomas@teximp.com
+41 44 914 40 60