Teximp SA

Küsnacht, Švajcarska

Sa više od 38 godina iskustva, nenadmašna reputacija čini Teximp savršenim partnerom za ulaganje u CNC alatne mašine.
Nudimo prilagođena rešenja, zanimljivo finansiranje, stručnu podršku u tehnologiji.
Garantujemo brzu uslugu i podršku nakon prodaje zahvaljujući lokalnim skladištima rezervnih delova i potpuno opremljenim servisnim vozilima.


Posetite nas ili nam se obratite za neobavezujući predlog ili/i prezentaciju naših demo mašina.

Dokumenti

Proizvodni vodič
Portfolio
Servisni uslovi

Teximp SA

Kohlrainstrasse 10
8700 Küsnacht
Švajcarska

Kancelarija:
+41 44 914 40 00
info@teximp.com

Servis:
+41 44 914 40 00
service@teximp.com

PIB: CHE-108.030.577 MWST
Matični broj: CHE-108.030.577

Tim

Vlado Vukoja
Predsednik i osnivač

vlado.vukoja@teximp.com
+41 44 914 40 01
Ivan Bornatico
CEO

ivan.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 06
Snezana Bornatico
CFO

snezana.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 03
Ivana Kahrimanovic
Izvršni pomoćnik CEO

ivana.volic@teximp.com
+41 44 914 40 05
Kevin Gutknecht

kevin.gutknecht@teximp.com
+41 44 914 40 66
Oswald Oettl
Šef tehnologije

oswald.oettl@teximp.com
+41 44 914 40 61
Roman Bärlocher
Šef servisa

roman.baerlocher@teximp.com
+41 44 914 40 65
Melanie Barry
Administracija prodaje

melanie.barry@teximp.com
+41 44 914 40 68
Marcela Berger
Marketing

marcela.berger@teximp.com
+41 44 914 40 08
Boris Lackovic
Administracija

boris.lackovic@teximp.com
+41 44 914 40 69
Yara Pessoa
Administracija prodaje

yara.pessoa@teximp.com
+41 44 914 40 63
Corinne Ruf
Administracija prodaje

corinne.ruf@teximp.com
+41 44 914 40 60
Lars Neher
Finansijsko računovodstvo

lars.neher@teximp.com
+41 44 914 40 62
Patrick Straub
Kontrolor

patrick.straub@teximp.com
+41 44 914 40 64
Alexandra Thomas
Finansijsko računovodstvo

alexandra.thomas@teximp.com
+41 44 914 40 60